Novinka, RIS3

ICOK Akcelerátor dá vašim podnikatelským nápadům šťávu a směr

 

Speciálně navržený intenzivní program pro lidi hledající podnikatelskou inspiraci, ale i dovednosti pro rozjezd svých byznysových nápadů. To je ICOK Akcelerátor, který připravilo Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK). Registrovat se můžete do 26. září, program startuje 3. října.

ICOK Akcelerátor obsahuje osm intenzivních workshopů s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikatelské sféry, od kterých účastníci získají praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu. „Program je navržený tak, aby rozvíjel byznysové myšlení a naše účastníky vedl krok za krokem, jak si svůj nápad ověřit a připravit pro praxi. Setkají se s úspěšnými startupisty a podnikateli a formou sdílení příběhů si odnesou ty nejdůležitější rady pro svůj nápad,“ vysvětlila Vlaďka Závrská, která má v ICOKu startupovou komunitu na starost.

Do programu je potřeba se přihlásit předem. Jednotlivé workshopy se uskuteční v prostorách OUSHI v Kateřinské ulici v Olomouci, odstartují 3. října a poběží každé úterý od 16 do 18 hodin. Účastníci se dozví, jak představit svůj nápad a získat pro něj spojence, jak provést základní průzkum trhu a získat klíčové informace ještě před rozjezdem nebo jak definovat, kdo jsou budoucí zákazníci a jak s nimi komunikovat. Zjistí informace například také o tom, jaká jsou rizika podnikání.

„ICOK Akcelerátor je příležitostí pro každého, kdo má byznysový nápad nebo touží rozvinout své podnikatelské myšlení. Nejde jen o praktické dovednosti, ale také o možnost propojit se s lidmi, kteří jsou na stejné vlně. Po absolvování programu se mohou účastníci zapojit do souboje startupů v rámci UP Business Camp a zabojovat třeba o náš voucher v hodnotě šedesát tisíc korun,“ doplnil Tomáš Dostál, ředitel ICOK.

Účast v programu je bezplatná, na základě registrace. Více informací a odkaz na přihlášení najdete na www.inovaceok.cz/akcelerator

Back to list