WE CONNECT 2022
INNOVATION & BUSINESS SUSTAINABILITY

Pevnost poznání, Olomouc 
 3. 11. 2022 

Olomoucký kraj nejsou jen tvarůžky. Setkává se tu tvůrčí myšlení, excelentní věda, světoví výzkumníci a inovativní business. Nevěříte? Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy našich vědců, podnikavců, kreativců a úspěšných podnikatelů. Přijměte naše pozvání na první ročník unikátní konference WE CONNECT 2022 a potkejte se s nimi osobně.

Ukážeme Vám a třeba Vás i inspirujeme, kde všude lze v našem bádání, tvoření a podnikání najít dnes tolik poptávanou udržitelnost. Nechte se překvapit. Těšíme se na Vás.

V rámci inovativních přednášek a diskuzního panelu vás seznámíme s moderními vědeckými směry a s jejich možnou aplikací. Odkryjeme důležitost udržitelnosti napříč odvětvími. Poskytneme prostor pro debatu s odborníky těchto oborů.

Nabitý doprovodný program, osvěžující catering a možnost setkání s přítomnými řečníky vám dodá inspiraci k dalším společným projektům.

#Věda & Výzkum & Business

Nahlédněte pod pokličku špičkových vědeckých projektů v našem kraji. Nebojte se, nebude to o suché teorii, ale naopak o tom, kde všude lze vědecké výstupy aplikovat. Sledujte aktuální trendy a třeba si z toho odnesete i něco pro svůj vlastní rozvoj.

#Udržitelný region

Druhý blok nás přenese formou panelové diskuze do žhavých témat udržitelného rozvoje regionu z pohledu akademické sféry, průmyslu, aktivního občana a veřejné sféry. Jaké příležitosti a úskalí nás v nadcházejících letech čekají a jaký skutečný potenciál má Olomoucký kraj?

#Od startupu k udržitelnému podnikání

Třetí blok zapojí do diskuze mladé odvážné startupisty, kteří se nebojí nových výzev a možností a berou je naopak jako příležitosti k udržitelnému vývoji naší společnosti. Podělí se s námi o své úspěchy i prohry, o motivaci a inspiraci k dalším projektům.

Prohlídka pevnosti poznání

V rámci inovativních přednášek a diskuzního panelu vás seznámíme s moderními vědeckými směry a s jejich možnou aplikací. Odkryjeme důležitsot udržitelnosti napříč odvětvími.

Partneři

 Akce se koná pod záštitou Ministryně pro vědu, výzkum a inovace Mgr. Heleny Langšádlové, rektora Univerzity Palackého v Olomouci prof. MUDr. Martina Procházky, Ph.D. a náměstka hejtmana Olomouckého kraje pro regionální rozvoj Ing. Jana Šafaříka, MBA.