info@ok4inovace.cz

Sdílejte s námi novinky

Výstřižek nový web

NOVÝ WEB

Vážení návštěvníci našich stránek. Děkujeme vám za dosavadní přízeň. Tyto stránky čeká nová budoucnost. Informace o Inovačním centru Olomouckého kraje, stejně jako o dění v oblasti RIS3 strategie, Smart Akcelerátoru Olomouckého kraje a novinkách najdete na nové internetové stránce Inovačního centra Olomouckého kraje.   

logotyp_ICOK_pozitiv horizont_2020

Nový program na podporu inovací The Country for the Future

Jedním z prvních finančních opatření nové Inovační strategie České republiky 2019 – 2030 je program na podporu inovací The Country For The Future, který se zaměří na oblasti národního start-up a spin-off prostředí, digitalizaci a chytré investice a bude mimo jiné podporovat usnadnění robotizace, automatizace a prosazování inovací ve firmách s důrazem na malé a střední podniky v souladu s definovanými standardy Průmyslu 4.0 a klíčovými […]

COVID 19 - NÁVOD PRO ZMÍRNĚNÍ EKONOMICKÝCH DOPADŮ

COVID II vyčerpán. Další kolo od 20. 4. 2020

První kolo záručního programu COVID II bylo naplněno. O záruku za provozní úvěr požádalo více než 700 živnostníků a malých a středních podniků. Hodnota předložených úvěrů přesahuje 1,5 miliard korun. Všechny žádosti budou vyhodnoceny v následujících 10 pracovních dnech. Druhé kolo programu COVID II bude spuštěno 20. dubna 2020.